Dragi studenți,

Vă informăm că în urma alegerilor din data de 21.11.2019, următorii candidați au fost aleși să fie studenți reprezentanți în Consiliul Facultății:

Facultatea de Administație și Management Public:
– Oprea Cristian
– Popescu Valentina Adnana
– Trușcă Marian Iulian
– Tudor Maria Victoria
– Zota Emilia Florentina

Facultatea de Business și Turism
– Badea Ana Maria
– Niculae Cristina Florentina
– Niculescu Emilia Ioana
– Nimerenco Ina
– Schifirneț Cristina
– Vasilachi Veronica
– Zlotea Melania Teodora

Facultatea de Contabilitate și Informatică de Gestiune
– Beitulovici Ana
– Ferenț Alexandra
– Ioniță Andreea
– Maxim Elena
– Neagu Rafael
– Samson Marius
– Simoiu Ana Maria

Facultatea de Cibernetică, Statistică și Informatică Economică
– Bălan Silvia Bianca
– Caragea Iliana Brândușa
– Cebuc Gabriel Cătălin
– Cozma-Iosip Stephania
– Crișan Monica Diana
– Tăbârcă Daiana Maria
– Soare Mihai Alexandru

Facultatea de Economie Agroalimentară și a Mediului
– Constantin Marius
– Florea Bogdan Florin
– Mitulescu (Avram) Raluca
– Olaru Maria Diana
– Popa Bianca Elena
– Teodorescu Alexandra

Facultatea de Economie Teoretică și Aplicată
– Avram Gabriela
– Jianu Sorin
– Marin Georgiana
– Murariu Alexandra
– Nițu Rareș
– Radu Cezara
– Sîrghie Cristiana

Facultatea de Finanțe, Asigurări, Bănci și Burse de Valori
– Andrei Ioana Raluca
– Dumitru Teodor
– Maer Mara Elena
– Mitroi Rebeca Gabriela
– Norocel Ioan Iulian
– Șuteu Ioana Teodora
– Toader Cătălina Ioana

Facultatea de Administrarea Afacerilor cu predare în limbi străine
– Bileca Alexandru
– Bumbac Cristian
– Călin Sabrina Alexandra
– Gheorghe Monica Teodora
– Spulbăr Andrei Cristian

Facultatea de Management
– Bușinschi Francisca
– Dobre Alina Nicoleta
– Grigore Delia Mihaela
– Ion George Daniel
– Pârâială Adrian Mihail
– Tudosescu Mara Elena
– Vrînceanu Iulia

Facultatea de Marketing
– Apostol Ingrid Georgeta
– Costache Andrei Constantin
– Dumitrache Nicoleta Valentina
– Miu Claudia
– Stancu Mariana
– Voicu Bianca Cristiana

Facultatea de Relații Economice Internaționale
– Alexandrescu-Ozunu Alexandru
– Al Terkawi Aiman
– Chițu Florentina
– Ianc Cristian
– Ionescu Maria Alexandra
– Mecu Andra
– Munteanu Petru

Consiliul pentru Studii Universitare de Doctorat
– Chivu Raluca Georgiana
– Gafița Valentina Georgiana
– Minciu Mihaela
– Stoian Carmen Alexandra

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.