Dana Toader
Facultatea de Administrație și Management Public
dana.toader@stud.ase.ro
Ionuț Adrian Grigore
Facultatea de Administrație și Management Public
ionut.adrian.grigore@gmail.com
Madalina Nistoroiu
Facultatea de Business și Turism
madalina.nistoroiu@stud.ase.ro
Denisa Alexe
Facultatea de Business și Turism
denisa.alexe@gmail.com
Dragoș - Andrei Stoica
Facultatea de Contabilitate și Informatică de Gestiune
dragos.stoica@stud.ase.ro
Sara El Habashi
Facultatea de Contabilitate și Informatică de Gestiune
sara.elhabashi@stud.ase.ro
Madalina Stan
Facultatea de Contabilitate și Informatică de Gestiune
madalina.stan@stud.ase.ro
Alexandru Soare
Facultatea de Cibernetică, Statistică și Informatică Economică
alexsoare7@gmail.com
Alexandru Constantin
Facultatea de Cibernetică, Statistică și Informatică Economică
alex.constantin@stud.ase.ro
Georgiana Aldea
Facultatea de Economie Agroalimentară și a Mediului
georgiana.aldea@stud.ase.ro
Anca Tatu
Facultatea de Economie Teoretică și Aplicată
anca.tatu@stud.ase.ro
Eduard Muscalu
Facultatea de Economie Teoretică și Aplicată
eduard.muscalu@stud.ase.ro
Ioana Raluca Andrei
Facultatea de Finanțe, Asigurări, Bănci, Burse de Valori
andrei.ioana.raluca@gmail.com
Eduard Ionel Arhire
Facultatea de Finanțe, Asigurări, Bănci, Burse de Valori
eduard.arhire@stud.ase.ro
Oana Flore
Facultatea de Administrarea Afacerilor cu predare în limbi străine
oana.florea@stud.ase.ro
Marius Mihale
Facultatea de Administrarea Afacerilor cu predare în limbi străine
marius_mihale@yahoo.com
Alexandra Ana Gora
Facultatea de Management
alexandra.gora@stud.ase.ro
Anca Golea
Facultatea de Management
anca.golea@stud.ase.ro
David Florin Ciocodeică
Facultatea de Marketing
ciocodeicadavid@yahoo.com
Raluca Chivu
Facultatea de Marketing
raluca.chivu94@yahoo.com
Corina Petrea
Facultatea de Relații Economice Internaționale
petreacorina234@gmail.com
Andrei Mavriș
Facultatea de Relații Economice Internaționale
andrei.mavris@gmail.com
Vlad Nerau
Scoala doctorala
vlad.nerau@economie.ase.ro
Ioana Teodorescu
Scoala doctorala
ioana.teodorescu@fabiz.ase.ro