Dragi studenți,

Vă informăm că în urma validării rezultatelor alegerilor pentru studenții reprezentanți ai Academiei de Studii Economice din București de la nivelul consiliilor facultăților și a Senatului Universitar ASE, următorii studenți au dobândit în urma votului calitatea de student reprezentant:

Facultatea de Administrație și Management Public

Consiliul Facultății:

  1. Toader Dana – Cristiana
  2. Grosu Iulia Bearice
  3. Todircan Mariana
  4. Trofin Thalida
  5. Cocîiu Costel

Senatul Universitar:

  1. Toader Dana Cristiana

 

Facultatea de Business și Turism

Consiliul Facultății:

  1. Vingărzan Andreea
  2. Niculae Cristina
  3. Dina Oana
  4. Nimerenco Ina
  5. Banu Andreea
  6. Merelai Mihai
  7. Alexe Denisa

Senatul Universitar:

  1. Nimerenco Ina
  2. Banu Andreea

 

Facultatea de Contabilitate și Informatică de Gestiune

Consiliul Facultății:

  1. El Habashi Sara
  2. Ferenț Alexandra
  3. Drugă Valentina
  4. Alexandru Andreea Alexandra
  5. Drăgușanu Carmen
  6. Ioniță Andreea Elena
  7. Preda Ilinca Anca

Senatul Universitar:

  1. Ioniță Andreea Elena
  2. Drăgușanu Carmen
  3. El Habashi Sara

Facultatea de Cibernetică, Statistică și Informatică Economică

Consiliul Facultății:

  1. Bumbu Andrei
  2. Netejoru Anda
  3. Barbu Cezar
  4. Cepoiu Roxana
  5. Matei Bogdan Florin
  6. Tănescu Hortensia
  7. Popu George Florin

 

Senatul Universitar:

  1. Matei Bogdan Florin
  2. Cepoiu Roxana
  3. Netejoru Anda

Facultatea de Economie Agroalimentară și a Mediului

Consiliul Facultății:

  1. Stoian Daniela Gabriela
  2. Dumitrache Carina Mădălina
  3. Eftimie Elena Lavinia
  4. Lăzăroiu Denisa
  5. Dragne Florentina
  6. Georgescu Dana

Senatul Universitar:

  1. Dumitrache Carina Mădălina

Facultatea de Economie Teoretică și Aplicată

Consiliul Facultății:

  1. Stere Elena Cristina
  2. Neacșu Ana Maria
  3. Avram Gabriela Camelia
  4. Marin Georgiana Ionela
  5. Ciubăncan Cristian
  6. Mihăilescu Mihaela Cătălina
  7. Muscalu Eduard

Senatul Universitar:

  1. Ciubăncan Cristian

 

Facultatea de Administrarea Afacerilor cu predare în limbi străine

Consiliul Facultății:

  1. Mitroiu Andreea Raluca
  2. Călin Sabrina Alexandra
  3. Tudorie Anton
  4. Florea Oana Ana Maria
  5. Ghiță Alexandra

Senatul Universitar:

  1. Florea Oana Ana Maria

 

Facultatea de Finanțe, Asigurări, Bănci și Burse de Valori

Consiliul Facultății:

  1. Horocel Ioan Iulian
  2. Toncu Alexandru
  3. Grecu Robert Adrian
  4. Ioniță Raluca Ioana
  5. Barău Nick Alexandru
  6. Chirvase Bianca Ileana
  7. Andrei Ioana Raluca

Senatul Universitar:

  1. Ioniță Raluca Ioana
  2. Andrei Raluca Ioana
  3. Grecu Robert Adrian

 

Facultatea de Management

Consiliul Facultății:

  1. Matei Denisa Lidia
  2. Tănase George Costin
  3. Pârâială Adrian
  4. Dobre Alina Nicoleta
  5. Dobrițoiu Robert
  6. Tudose Mara
  7. Bălan Dana

Senatul Universitar:

  1. Dobre Alina Nicoleta
  2. Tănase George Costin
  3. Matei Denisa Lidia

 

Facultatea de Marketing

Consiliul Facultății:

  1. Enache Maria
  2. Șerban Cosmin Alexandru
  3. Ciocodeică David Florin
  4. Blăgan Georgiana
  5. Aramă Andrei Paul
  6. Onică Cristina

Senatul Universitar:

  1. Ciocodeică David Florin
  2. Onică Cristina

 

Facultatea de Relații Economice Internaționale

Consiliul Facultății:

  1. Petrea Corina Ioana
  2. Ianc Cristian Gabriel
  3. Militaru Ioana Cristina
  4. Cîrticioiu Simina
  5. Zaher Sarah
  6. Chițu Florentina
  7. Niță Valentina

Senatul Universitar:

  1. Petre Corina Ioana
  2. Niță Valentina
  3. Chițu Florentina

 

Școlile Universitare de Doctorat

CSUD:

  1. Stoica Dragoș – Andrei
  2. Chivu Raluca
  3. Chicu Nicoleta
  4. Rădulescu Andra

Senatul Universitar:

  1. Stoica Dragoș – Andrei
  2. Chivu Raluca

 

Felicitări noilor reprezentanți ai studenților!

ASE, Studenti

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *