Dragi studenți doctoranzi,

Vă informăm că în data de 12 octombrie 2023, se vor organiza alegeri pentru studenții doctoranzi membri în Consiliile Școlilor Doctorale. În vederea susținerii candidaturii, studenții doctoranzi trebuie să își depună în perioada 9 – 11 octombrie 2023 un dosar care să conțină curriculum vitae, declarație pe propria răspundere conform căreia nu fac parte din structura de conducere a unui partid politic, declarație de prelucrarea a datelor cu caracter personal și scrisoare de intenție pe adresa de e-mail a Biroului Electoral Central al Studenților: office@us.ase.ro.

Metodologia de alegeri poate fi consultată aici.

DECLARAȚIE PE PROPRIA RĂSPUNDERE

Declaratie-GDPR-candidati-alegeri

LOCURILE VACANTE DESTINATE STUDENȚILOR DOCTORANZI ÎN

CONSILIUL PENTRU STUDII UNIVERSITARE DE DOCTORAT